Na konferenci „Udržitelnost v nestabilním světě“ vystoupí náš výzkumník Milan Ščasný

Srdečně vás zveme na mezinárodní konferenci  „Udržitelnost v nestabilním světě“, kde vystoupí náš výzkumník Milan Ščasný. 

Na konferenci „Udržitelnost v nestabilním světě“, která se koná již ve středu 16.11. na Univerzitě Karlově, si budete moci poslechnout přední evropské odborníky z oblasti vědy a veřejného i politického života. Hlavními tématy konference s cílem propojit světy vědy a politiky bude mimo jiné biodiverzita jako základ udržitelného rozvoje či Zelená dohoda pro Evropu. Seznámíte se tak s aktivitami, které probíhají na Univerzitě Karlově a spřátelených univerzitách v rámci aliance 4EU+.

Evropští odborníci představí a shrnou současné poznatky z oblasti udržitelného rozvoje a budou diskutovat o tom, co mohou společně změnit, a jak se co nejlépe vyrovnat s výzvami v nadcházejících letech. Jedním z odborníků bude náš výzkumník Milan Ščasný z Univerzity Karlovy, který vystoupí společně s Jeroenem van den Berghem z Vrije Universiteit a Karlem W. Steiningerem z University of Graz  v rámci přednášek na téma Zelené dohody pro Evropu  (European Green Deal). Po přednáškových blocích budou následovat diskuse s politiky a zástupci veřejného života.

Konference „Udržitelnost v nestabilním světě“

Datum: 16. listopadu, 2022
Čas: od 10 hodin
Místo: Karolinum, Univerzita Karlova

Více informací zde.
Konferenci bude možné sledovat online.

 

Text: Milan Ščasný, Iva Zvěřinová

Přejít nahoru